Кві
29
Міжнародний проєкт “Musik of Hope ” (Люксембург)
27-29 квітня 2023р. викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника Світлана Васірук, Наталія Кирильчук, Наталія Марусик та учні Івано-Франківської дитячої хореографічної школи, відвідали місто Штрассен, Герцогство Люксембург на запрошення Українського дому (директор Юрій Скобель).
![✨️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![✨️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)