Міжнародний проєкт “Musik of Hope ” (Люксембург)

27-29 квітня 2023р. викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника Світлана Васірук, Наталія Кирильчук, Наталія Марусик та учні Івано-Франківської дитячої хореографічної школи, відвідали місто Штрассен, Герцогство Люксембург на запрошення Українського дому (директор Юрій Скобель).
✨️У програмі поїздки : участь у Міжнародному проєкті “Musik of Hope “, проведення майстер-класів з партеру та класичного екзерсису, презентація постановок класичного танцю.
✨️ Дякуємо за можливість взяти участь в роботі круглого столу “Альтернативні шляхи гуманітарної допомоги українців Люксембургу та за кордоном”.🇺🇦💙💛