2 квітня відбулося обласне засідання Івано-Франківського осередку Національної хореографічної спілки України (в.о. Олександр Заставний), в якому взяли участь і виступили з доповідями про відомих хореографів Прикарпаття викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ. Проведено профорієнтаційну роботу для учнів хореографічних колективів Івано-Франківської області.
Виступи доповідачів :
- завідувач секцією хореографії Світлана Васірук – “Олена Гердан-Заклінська – життя та творчість”.
- кандидат мистецтвознавства, старший викладач Ольга Квецко – “Збереження автентичності в хореографічних постановках Марії Ляшкевич та Володимира Баки”
- доцент, кандидат мистецтвознавства Наталя Марусик – “Зразки хореографічних постановок Богдана Стаська”.
![✨️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)