Обласний хореографічний проєкт “Танець єднає нас!”

🇺🇦💙💛 Ансамбль танцю “Дивоцвіт” Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник Ольга Квецко), взяв участь в Обласному хореографічному проєкті “Танець єднає нас!” в смт. Богородчани 30.04.2023 року
🇺🇦На підтримку ЗСУ, та з нагоди Міжнародного Дня танцю!

Міжнародний проєкт “Musik of Hope ” (Люксембург)

27-29 квітня 2023р. викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника Світлана Васірук, Наталія Кирильчук, Наталія Марусик та учні Івано-Франківської дитячої хореографічної школи, відвідали місто Штрассен, Герцогство Люксембург на запрошення Українського дому (директор Юрій Скобель).
✨️У програмі поїздки : участь у Міжнародному проєкті “Musik of Hope “, проведення майстер-класів з партеру та класичного екзерсису, презентація постановок класичного танцю.
✨️ Дякуємо за можливість взяти участь в роботі круглого столу “Альтернативні шляхи гуманітарної допомоги українців Люксембургу та за кордоном”.🇺🇦💙💛

Онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами (спеціальність 024 Хореографія)

Сьогодні викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії провели онлайн-консультацію з абітурієнтами, які виявили бажання навчатися на спеціальності 024 Хореографія.
✨️Познайомилися з майбутніми абітурієнтами.
✨️Ознайомили їх з основними вимогами вступу 2023 на спеціальність Хореографія.
✨️Відповіли на питання, які виникали під час спілкування.
✨️Визначились з наступною зустріччю на практичній консультації.
🙏Дякуємо, що вибрали саме наш Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника!

Знайомство з професією

Студенти груми СМ-11  спеціальності “Сценічне мистецтво” разом з академнаставницею Федорків О.П. відвідали Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка з екскурсією і ознайомчою лекцією від заступниці директора театру, неперевершеної Лесі Зьолі.

Це перший досвід справжнього театрального закулісся. Тепер наші студенти люблять свою майбутню професію ще дужче, адже побачили інший бік театру, з боку актора, як це відбувається у вже діючих акторів нашого улюбленого театру.

18 квітня ансамбль танцю “Дивоцвіт” Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ (керівник Ольга Квецко) прийняв участь у концерті ансамблю народної музики “Бревіс”під керівництвом Ярослава Бибика, з яким тісно співпрацюють вже багато років!
🌹Вітаємо з прем’єрою українського танцю “Гопак” – постановка Ольги Квецко.
“Буковинський святковий,”Карпати”- постановка Юрія Скобеля.
На базі Львівського національного університету імені Івана Франка, кафедра режисури та хореографії відбулась ХVІ Всеукраїнська науково-практичній конференції молодих вчених, аспірантів та студентів «ХОРЕОГРАФІЧНА КУЛЬТУРА – МИСТЕЦЬКІ ВИМІРИ», де здобувачка 4 курсу (першого) бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія кафедри сценічного мистецтва і хореографії навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Владислава Бабинець виступила з доповіддю на тему “МИСТЕЦТВО ВИРАЗНОСТІ ЗАСОБАМИ СУЧАСНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ”, науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Квецко Ольга Ярославівна.
Лекційно – практичні заняття з класичного танцю для слухачів курсів підвищення кваліфікації керівників гуртків закладів позашкільної освіти провела Світлана Васірук – старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ ім. В.Стефаника.
Концертмейстер Зоряна Муляк.

Звітно- наукова конференція студентів спеціальності 024 Хореографія кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ.

6 квітня відбулась звітно- наукова конференція студентів спеціальності 024 Хореографія кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ.
✨️З доповідями виступили студенти 2-го курсу, групи ХМ- 23:
Світлана Третяк, науковий керівник – завідувачка секцією хореографії Васірук С. О.
Сабіна Олексин., науковий керівник – старший викладач Кирильчук Н. П.
4-го курсу , групи ХМ- 43:
Людмила Щурик, науковий керівник – доцент, кандидат мистецтвознавства Марусик Н. І.
Анастасія Томенчук,науковий керівник – доцент, кандидат мистецтвознавства Марусик Н. І.
Владислава Бабинець, науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, старший викладач Квецко О. Я.
✨️ Вітаємо студентів та їх наукових керівників з успішним виступом і цікавими доповідями.

Презентація книги Сендфорда Мейснера “Про акторську професію” в перекладі українською мовою.

6 квітня, в рамках проведення щорічної звітної наукової конференції підсекції “Сценічне мистецтво”, відбулась презентація книги “Про акторську професію” Сендорда Мейснера.

Переклад книги здійснив Роман Бажан, видавець – студент IV курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії Василь Рогів.

Спільними зусиллями ініціаторів проекту Василя і Романа світ побачило унікальне видання, студенти, актори і поціновувачі акторської справи тепер мають можливість ознайомитись із творчістю ще одного відомого педагога і митця.

Студенти-актори ІІІ курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії взяли участь у Кочовій школі “Театру дю Солей”

З 23 березня до 5 квітня за підтримки Національної спілки театральних діячів на сценічному майданчику Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва відбулися акторські воркшопи. Французька режисерка та засновиниця «Театру дю Солей» Аріан Мнушкін та 15 акторів театру ділилися з учасниками воршопу власним досвідом – авторськими методиками роботи на сцені.  

Митці прибули в Україну та ініціювали проведення воршопів, щоб підтримати митців, які працюють в непростих умовах війни. 

Це були насичені 12 днів тренажів з акторської майстерності. У події взяли участь 100 учасників – професійних акторів, студентів театральних вишів та аматорів театру – з Києва, Львова, Луцька, Миколаєва, Одеси, Сум, Авдіївки, Харкова, Івано-Франківська та інших міст України.

Студенти ІІІ курсу Іванна Арсенич, Володимира Вірстюк, Владислав Гродзіцький, Адріана Монастирська, Анастасія Боднарчук стали учасниками Кочової школи і стали єдиними  представниками від нашого міста.

Здобувши нові знання і неоціненний практичний досвід, творчі знайомства, студенти-актори обов’язково зустрінуться зі своїми колегами з інших курсів і поділяться цікавими підходами в оволодінні акторською професією.

Вітаємо студентів з новим досвідом!

Успіхів!