Місяць: Квітень 2023
Міжнародний проєкт “Musik of Hope ” (Люксембург)
Онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами (спеціальність 024 Хореографія)
Знайомство з професією
Студенти груми СМ-11 спеціальності “Сценічне мистецтво” разом з академнаставницею Федорків О.П. відвідали Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка з екскурсією і ознайомчою лекцією від заступниці директора театру, неперевершеної Лесі Зьолі.
Це перший досвід справжнього театрального закулісся. Тепер наші студенти люблять свою майбутню професію ще дужче, адже побачили інший бік театру, з боку актора, як це відбувається у вже діючих акторів нашого улюбленого театру.
Звітно- наукова конференція студентів спеціальності 024 Хореографія кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ.
Презентація книги Сендфорда Мейснера “Про акторську професію” в перекладі українською мовою.
6 квітня, в рамках проведення щорічної звітної наукової конференції підсекції “Сценічне мистецтво”, відбулась презентація книги “Про акторську професію” Сендорда Мейснера.
Переклад книги здійснив Роман Бажан, видавець – студент IV курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії Василь Рогів.
Спільними зусиллями ініціаторів проекту Василя і Романа світ побачило унікальне видання, студенти, актори і поціновувачі акторської справи тепер мають можливість ознайомитись із творчістю ще одного відомого педагога і митця.
Студенти-актори ІІІ курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії взяли участь у Кочовій школі “Театру дю Солей”
З 23 березня до 5 квітня за підтримки Національної спілки театральних діячів на сценічному майданчику Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва відбулися акторські воркшопи. Французька режисерка та засновиниця «Театру дю Солей» Аріан Мнушкін та 15 акторів театру ділилися з учасниками воршопу власним досвідом – авторськими методиками роботи на сцені.
Митці прибули в Україну та ініціювали проведення воршопів, щоб підтримати митців, які працюють в непростих умовах війни.
Це були насичені 12 днів тренажів з акторської майстерності. У події взяли участь 100 учасників – професійних акторів, студентів театральних вишів та аматорів театру – з Києва, Львова, Луцька, Миколаєва, Одеси, Сум, Авдіївки, Харкова, Івано-Франківська та інших міст України.
Студенти ІІІ курсу Іванна Арсенич, Володимира Вірстюк, Владислав Гродзіцький, Адріана Монастирська, Анастасія Боднарчук стали учасниками Кочової школи і стали єдиними представниками від нашого міста.
Здобувши нові знання і неоціненний практичний досвід, творчі знайомства, студенти-актори обов’язково зустрінуться зі своїми колегами з інших курсів і поділяться цікавими підходами в оволодінні акторською професією.
Вітаємо студентів з новим досвідом!
Успіхів!