Сьогодні Івано-Франківский фізико-технічний ліцей проводив культурно- спортивне свято “Козацькі забави”, яке включало конкурс стройової пісні, спортивні змагання, спортивні танці та змагання з військово-прикладних видів спорту.
Викладачі та студенти спеціальності 024 Хореографія Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника були запрошені в якості журі у конкурсному виді “Спортивні танці”.
Пишаємося нашими молодими майбутніми хореографами, які достойно оцінювали конкурсну програму ліцеїстів (Шіман Максим, Костюк Анастасія, Olya Fedoryn – здобувачі 1 курсу, Марічка Слободян – здобувачка 3 курсу). Серед ліцеїстів Івано- Франківського фізико-технічного ліцею проведено профорієнтаційну роботу!
Також сьогодні з показовим виступом дебютували учасники Секції “Хореографія” (керівник Ольга Квецко ) з цікавою хореографічною постановкою, яку здійснила здобувачка 3 курсу спеціальності 024 Хореографія – Свєта Третяк .
Хочу відмітити, що секція “Хореографія” створена для студентів з усіх факультетів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, які не всі мають хореографічну підготовку, але мають велике бажання. Сьогодні вони мали перший і вдалий виступ.
Щиро вдячні за запрошення кандидату наук з фізичного виховання і спорту, доценту кафедри фізичного виховання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Роману Файчаку!