“БАРТКА” Всеукраїнський фестиваль української народної хореографії – м. Львів

Ансамбль танцю ” Дивоцвіт “ Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника (керівник Ольга Квецко ) отримав Головну відзнаку Всеукраїнського фестивалю народної хореографії “Бартка”, присвяченому пам’яті Ярослава Чуперчука (Львів, 16-17 березня 2024 року) – “Збереження національного коду”

Всеукраїнський семінар з хореографії “Пізнай свій код. Сучасна нація” – м. Львів

Викладачі Кафедра сценічного мистецтва і хореографії ПНУ ім. В.Стефаника Навчально-науковий інститут мистецтв. Прикарпатський університет Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника, взяли участь в роботі Всеукраїнського семінару з хореографії, в рамках БАРТКА всеукраїнський фестиваль української народної хореографіїСвітлана Васірук, Ольга Квецко, Олександр Заставний

СПІКЕРИ:

Ольга Квецко – кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії, керівник ансамблю танцю «Дивоцвіт» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ). Художній керівник Школи мажореток «Сузір’я», балетмейстер народного ансамблю пісні і танцю «Прикарпаття» (м. Калуш).
Тема: «Хореографічна культура бойків Прикарпаття кінця ХХ – початку ХХІ століть».
Олександр Заставний – аспірант кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету ім. Івана Франка; асистент кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника; завідувач відділу аматорської творчості Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття, методист з хореографії. В.о. голови Івано-Франківського обласного осередку національної хореографічної спілки України; керівник зразкового аматорського танцювального колективу «Дивоцвіт», ансамблю народного танцю «Вихор» Бурштинської ТГ, та студії сучасного українського танцю «UDS».
Тема: «Важливість чоловічого образу у фольклорній танцювальної лексиці Гуцульщини та технології академічної обробки».