Творча зустріч з випускником кафедри, актором, виконавцем ролі Андрія Кузьми у фільмі “Я, “Побєда” і Берлін”

Іван Бліндар – молодий український актор театру і кіно, випускник нашої кафедри. Він один з тих, хто руйнує міф про те, що тільки випускники столичних вишів можуть бути зірками. Простий хлопець з Івано-Франківська торує свій шлях у мистецтві завдячуючи власному таланту і працездатності. Незважаючи на свою популярність, він не має зіркової хвороби, проте має чітку громадянську позицію. Його акторський маніфест є поєднанням професійності і патріотизму. Він несе собою світло і надію в нашу перемогу і в наше майбутнє!
20 березня 2024 р. до Міжнародного дня театру в літературно-мистецькій вітальні Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка відбулася творча зустріч з актором. Розмовляли з Іваном про його ролі і український театр, життя і мрії, а також вихід в прокат довгоочікуваної стрічки “Я, «Побєда» і Берлін”
Модератор мистецької події: Оксана Федорків, кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університеу імені Василя Стефаника.