Студенти кафедри – учасники творчої зустрічі з письменником Ярославом Ткачівським

Сьогодні у виставковій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася творча зустріч з письменником Ярославом Ткачівським, означеною автором як «Дума про нескорених», адже все літературно-мистецьке дійство митець присвятив усім загиблим студентам і випускникам університету.

Студенти доцента кафедри, викладача сценічної мови Надії Кукурузи Тимків Назарій і Котула Романія долучилися до презентації творчості митця виконанням новелли письменника “Натільний хрестик” (сценічний варіант Надії Кукурузи) . Поезії читали: Сак Дарія, Стрельбіцька Ольга, Півторак Юлія і Тимків Назарій. Крім того, Назарій виконав пісенні  твори на слова Ярослава Ткачівського.